06 Eylül 2018
BİLKENT STATION KAHVE FESTİVALİNE YENİDEN EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
BİLKENT STATION ANKARA’NIN EN BÜYÜK KAHVE FESTİVALİNE YENİDEN
 EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR.
 
Kahvenin tüm tonlarinin bir araya geldiği festival, Ankara Coffee Festival ile kahvenin kaynağina yolculuk !
 
Bilkent Station, 28-29-30 Eylül tarihlerinde Ankara Coffee Festival’e bir kez daha ev sahipliği yapıyor. 3. nesil kahve akımının önde gelen markaları ve lezzetlerini bir araya getiren Ankara Coffee Festival’da, başkentliler usta baristalar, nitelikli lezzetler, tasarım ürünleri ve canlı müzik performansları ile buluşacak, workshop çalışmalarına katılabilecek.    
 
28-29-30 Eylül tarihlerinde Bilkent Station açık otoparkında gerçekleşecek Ankara Coffee Festival, yerli ve yabancı baristaları ağırlayacak. Ziyaretçiler workshoplarla  kahvenin lezzetli yolculuğuna çıkacak. Önceki yıllarda binlerce kişinin adeta akınına uğrayan festival, daha önce tecrübe edilmemiş birbirinden farklı lezzetleri de ziyaretçileriyle buluşturacak.
 
Benzersiz Kahve Deneyimleri
Festivali düzenleyen Dream Sales Machine, kahvenin yanında çeşitli deneyimleri de festivale kazandırarak, katılımcılara nitelikli kahvenin yaşam pratiklerine dokunduğu bir kültür alanı sunacak. Festival kapsamında kahvenin kaynağından başlayan yolculuğun, tüketiciye ulaşana kadar geçen tüm süreci katılmcılarla buluşturarak kapsamlı bir deneyim alanı kurgulanacak. 3 gün sürecek festivalde Ankaralı kahve severler, özel kahve çekirdeklerden demlenmiş kahveleri tatma fırsatı bulurken, usta baristaların hünerlerini yakından deneyimleme, sektörün önde gelen isimlerinin gerçekleştirdiği seminer ve workshop çalışmalarına katılma, kahveye dair sınırsız çeşitlilikler ile buluşma imakanına kavuşacaktır.
 
Dünyanın Kahve Lezzetleri
Ankara Coffee Festival, geleneksel kahve kültürünün yanı sıra,  yeni nesil kahve akımının, beraberinde getirdiği yaşam stilini, interaktif workshoplar, seminerler,  muhteşem konserler, sanat sergisi ve daha birçok ilgi çekici etkinlikler ile birlikte ziyaretçisi ile buluşturan bir şehir festivali olarak fark yaratmayı başarıyor. İyi kahveyi deneyimleme imkanı sağlayan, dünyanın farklı ülkelerinden lezzetleri birararada sunan ve nitelikli kahve kültürünü tanıtan Ankara Coffee Festival, üç günlük kahve maratonu boyunca  başkentte en keyifli kahve deneyimlerine ev sahipliği yapacak.
Üçüncü nesil kahve akımının önde gelen markaları ve lezzetlerini bir araya getiren Ankara Coffee Festival, bu yıl da 10 binlerce kahve tutkununu ağırlamaya hazırlanıyor. Festivalin biletleri ise www.dsmbilet.com‘da satışa sunuluyor.