26 Ekim 2018
Bilkent Kitap Günleri !
YAZAR İMZA GÜNÜ SAAT YAYINEVİ
BAHTİYAR TÜRKER 26.10.2018 10.00-14.00 PAYDA YAYINCILIK STANDI
YAHYA TÜRKELİ 26.10.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
SUDİ KOCAİMAMOĞLU 26.10.2018 12.30-15.00 İMZA KÖŞESİ
DİDEM ÖNEŞ 26.10.2018 12.30-15.00 İMZA KÖŞESİ
NEZAKET ADIGÜZEL 26.10.2018 14.00-19.00 PAYDA YAYINCILIK STANDI
       
MEHMET ERBİL 27.10.2018 10.00-14.00 PAYDA YAYINCILIK STANDI
MEHMET ALİ ÇATAL 27.10.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
MURAT TUFAN DUMAN 27.10.2018 10.00-20.00 44 YAYINLARI
YAHYA TÜRKELİ 27.10.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
AHMET USTA 27.10.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
İREM TÜRKELİ 27.10.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
CEMRE KILIÇ 27.10.2018 12.00-18.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
SAADET ORUÇ 27.10.2018 12.00-18.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
NESİBE ÖZCAN ÖZBİÇER 27.10.2018 13.00-15.00 İMZA KÖŞESİ
NEŞE KILIÇ  27.10.2018 13.00-15.00 LUNA YAYINEVİ STANDI
ATIL ALBAYRAK 27.10.2018 14.00 - 16.00 PÖTİKARE YAYINCILIK STANDI
GÖKHAN TOK 27.10.2018 14.00 - 16.00 PÖTİKARE YAYINCILIK STANDI
SEVDA KARAKAYIŞ 27.10.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
İLKER GÜLBAHAR 27.10.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
MEHMET SOLAK 27.10.2018 14.00 - 16.00 HECE YAYINLARI DTANDI
DR. MEHMET KAHRAMAN 27.10.2018 14.00 - 16.00 HECE YAYINLARI DTANDI
BAHTİYAR TÜRKER 27.10.2018 14.00-19.00 PAYDA YAYINCILIK STANDI
ATİLLA UÇKAY 27.10.2018 15.00-16.00 İMZA KÖŞESİ
BİLLUR ERGÜN 27.10.2018 15.00-17.00 LUNA YAYINEVİ STANDI
DİLEK ERLETEN 27.10.2018 16.00-18.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
DR. BAŞAK TOLGA 27.10.2018 16.30-17.30 İMZA KÖŞESİ
       
ŞEREF PINARBAŞI 28.10.2018 10.00-14.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
MEHMET ALİ ÇATAL 28.10.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
SEMRA ATASOY 28.10.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
YAHYA TÜRKELİ 28.10.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
ERDAL ERCİN 28.10.2018 10.00-20.00 44 YAYINLARI STANDI
MUSTAFA TUFAN DUMAN 28.10.2018 10.00-20.00 44 YAYINLARI STANDI
İREM TÜRKELİ 28.10.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
CEVDET AYVAZ 28.10.2018 12.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
SAADET ORUÇ 28.10.2018 12.00-18.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
CEMRE KILIÇ 28.10.2018 12.00-18.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
BURHAN GÜLDEREN 28.10.2018 13.00-15.00 PAY YAYINCILIK STANDI
ATİLLA UÇKAY 28.10.2018 14.00-15.00 İMZA KÖŞESİ
SERPİL KAYA  28.10.2018 14.00-16.00 LUNA YAYINEVİ STANDI
EBUBEKİR UĞUR 28.10.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
YUNUS NADİR 28.10.2018 14.00-16-00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
ZEYNEP COŞKUN 28.10.2018 14.00 - 16.00 PÖTİKARE YAYINCILIK STANDI
MÜCAHİT GÜNDOĞDU 28.10.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
YUNUS ERDEM 28.10.2018 14.00-16-00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
OLKAN SENEMOĞLU 28.10.2018 14.00 - 16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
CUMHUR TURAN 28.10.2018 14.00-20.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
DİDEM ÖNEŞ 28.10.2018 16.00-18.00 İMZA KÖŞESİ
YAREN ATALAR 28.10.2018 16.00-20.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
ŞİİR CEKETLİ ADAM 28.10.2018 16.00-20.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
ORHAN AKTAŞ 28.10.2018 16.00-20.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
       
ŞEREF PINARBAŞI 29.10.2018 10.00-20.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
MEHMET ALİ ÇATAL 29.10.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
YAHYA TÜRKELİ 29.10.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STADI
DOĞAN SOYDAN 29.10.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STADI
NEVZAT KOÇ 29.10.2018 14.00-17.00 KUZEY IŞIĞI YAYINEVİ STANDI
YUNUS ERDEM 29.10.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
ŞÜKRAN KOZALI 29.10.2018 16.00-18.00 İMZA KÖŞESİ
       
CUMHUR TURAN 30.10.2018 10.00-14.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
MEHMET ALİ ÇATAL 30.10.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
YAHYA TÜRKELİ 30.10.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
AHMET USTA 30.10.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
MESUT ÖZCAN 30.10.2018 14.00-20.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
       
MESUT ÖZCAN 31.10.2018 10.00-14.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
ŞEREF PINARBAŞI 31.10.2018 10.00-20.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
YAHYA TÜRKELİ 31.10.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
MEHMET ALİ ÇATAL 31.10.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
SELÇUK DİLSİZ 31.10.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
MESUT DOĞAN 31.10.2018 14.00 - 16.00  HECE YAYINLARI STANDI
AHMET BİLAL AYDIN 31.10.2018 16.00-18.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
       
CUMHUR TURAN 01.11.2018 10.00-14.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
YAHYA TÜRKELİ 01.11.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
MEHMET ALİ ÇATAL 01.11.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
HASAN GÜLERYÜZ 01.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
İBRAHİM ENES DURUAY 01.11.2018 12.00-14.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
ŞEREF PINARBAŞI 01.11.2018 14.00-20.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
       
MESUT ÖZCAN 02.11.2018 10.00-14.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
CUMHUR TURAN 02.11.2018 10.00-20.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
MEHMET ALİ ÇATAL 02.11.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
YAHYA TÜRKELİ 02.11.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
DOĞAN SOYDAN 02.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
İSMAİL ASLANHATUN 02.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
IŞIK ELÇİ 02.11.2018 16.00-18.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
       
ADİL GÜLVAHAPOĞLU 03.11.2018 10.00-14.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
YAHYA TÜRKELİ 03.11.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
MURAT TUFAN DUMAN 03.11.2018 10.00-20.00 44 YAYINEVİ STANDI
MEHMET ALİ ÇATAL 03.11.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
HASAN GÜLERYÜZ 03.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
ŞEVVAL ALTAN 03.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
OĞUZ SELİM YAZICI 03.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
İSMAİL ASLANHATUN 03.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
NAZAN ARISOY 03.11.2018 12.00-14.00 İMZA KÖŞESİ
BANU ÇANKAYA 03.11.2018 13.00 - 15.00 PÖTİKARE YAYINCILIK STANDI
HAYRİYE ÜNAL 03.11.2018 14.00 - 16.00 HECE YAYINLARI STANDI
HASAN BOZDAŞ 03.11.2018 14.00 - 16.00 HECE YAYINLARI STANDI
MERVE KOÇAK KURT 03.11.2018 14.00 - 16.00 HECE YAYINLARI STANDI
SONGÜL ESKİ 03.11.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
SİBEL GÜNEŞDOĞDU 03.11.2018 14.00-16.00 KUZEY IŞIĞI YAYINEVİ STANDI
NEZAKET ADIGÜZEL 03.11.2018 14.00-19.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
ZİYA UĞUR 03.11.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
YUNUS GÜNÇE 03.11.2018 15.00-16.00 İMZA KÖŞESİ
ZUHAL ÖZER 03.11.2018 15.30 - 17.30 PÖTİKARE YAYINCILIK STANDI
NAZLI TUNALI 03.11.2018 15.30 - 17.30 PÖTİKARE YAYINCILIK STANDI
ALP ARPAD 03.11.2018 17.00 - 19.00 İMZA KÖŞESİ
       
MEHMET ALİ ÇATAL 04.11.2018 10.00-20.00 PRESTİJ YAYINEVİ STANDI
ŞEREF PINARBAŞI 04.11.2018 10.00-20.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
MESUT ÖZCAN 04.11.2018 10.00-20.00 PAYDA YAYINEVİ STANDI
YAHYA TÜRKELİ 04.11.2018 10.00-20.00 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
MURAT TUFAN DUMAN 04.11.2018 10.00-20.00 44 YAYINEVİ STANDI
OĞUZ SELİM YAZICI 04.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
ŞEVVAL ALTAN 04.11.2018 10.30-17.30 ÖZLEM YAYINEVİ STANDI
MELİSSA AYÇA YILDIRAN 04.11.2018 14.00 PİRUS YAYINEVİ STANDI
AYLİN BENDİS 04.11.2018 14.00-15.00 İMZA KÖŞESİ
SEMA ATEŞ 04.11.2018 14.00 - 16.00 PÖTİKARE YAYINCILIK STANDI
LEYLA ARSAL 04.11.2018 14.00-16.00 HECE YAYINLARI STANDI
EMİN GÜRDAMUR 04.11.2018 14.00-16.00 HECE YAYINLARI STANDI
FARUK UYSAL 04.11.2018 14.00-16.00 HECE YAYINLARI STANDI
BURCU KIRMIZIGÜL 04.11.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
MİHRAP ALTINTAŞ 04.11.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
HİLAL ERDOĞAN 04.11.2018 14.00-16.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
PINAR SUR 04.11.2018 14.00-17.00 KUZEY IŞIĞI YAYINEVİ STANDI
ENGİN DİNÇ 04.11.2018 14.00-18.00 UYANIŞ YAYINEVİ STANDI
FİLİZ BAŞARAN 26.10.2018 13.00 ÖZLEM YAYINEVİ - SÖYLEŞİ
MEHMET ERBİL 27.10.2018 13.00 PAYDA YAYINEVİ - SÖYLEŞİ
FİLİZ BAŞARAN 28.10.2018 13.00 ÖZLEM YAYINEVİ  - SÖYLEŞİ
CUMHUR TURAN 28.10.2018 15.00 PAYDA YAYINEVİ - SÖYLEŞİ
ŞEREF PINARBAŞ 29.10.2018 14.00 PAYDA YAYINEVİ - SÖYLEŞİ
CUMHUR TURAN 30.10.2018 13.00 PAYDA YAYINEVİ - SÖYLEŞİ
FİLİZ BAŞARAN 31.10.2018 13.00 ÖZLEM YAYINEVİ - SÖYLEŞİ
CUMHUR TURAN 01.01.2018 13.00 PAYDA YAYINEVİ - SÖYLEŞİ
CUMHUR TURAN 02.11.2018 18.00 PAYDA YAYINEVİ - SÖYLEŞİ
YUNUS GÜNÇE 03.11.2018 16.00-17.00 TREND YAYINEVİ - SÖYLEŞİ