16 Eylül 2018
Sonic Boom Live Show Bilkent Center'da
ÇOCUKLAR SONIC BOOM İLE EĞLENDİ
Çocukların süper kahramanı Sonic Boom, Bilkent Center’da  miniklerle buluştu.Bilkent Center alt katında kurulan sahnede hem öğretici hem de eğlenceli bir şov sergileyen Sonic Boom’un gösterisini izleyen çocuklar keyifli vakit geçirdi. 
 
Okulların açılmasıyla birlikte  Bilkent Center’ın , çocuklar  için düzenlediği etkinlikler devam ediyor. Sevilen çizgi film kahramanı Sonic Boom, eğlenceli bir şovla çocukların karşısına çıktı. Süper kahraman Sonic Boom ile dans eden çocuklar, bilmece ve eğitici öğelerle harmanlanan gösteride macera dolu anlar yaşadı. Minika Go ekranlarında yayınlanan ve severek izlenen çizgi film karakteri Sonic Boom ile yan yana gelme fırsatı yakalayan çocukların heyecanı yüzlerine yansıdı. Gösteri  sonunda çocuklar süper kahramanlarıyla bol bol fotoğraf çektirme şansı elde etti. 
 
DANS HEYECANI ANKARA’YI SARACAK
Bilkent Center’da ‘Okula Dönüş’ etkinlikleri 22-23 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Bilkent Center Dans Günleri ile devam edecek.  Bilkent Center,  Ankara’da bulunan  dans okullarının performanslarından oluşacak gösterilere ev sahipliği yapacak... Bu kapsamda 22 , 23  Eylül 14.00 ile 18.00 saatleri arasında Bay Sanat, Fame Dans, Ankara Dans, Rüya Bale Okulu, Oya Akın Dans Okulu AFK Dans Okulu, Jale Tezer Dans Grubu, Başkent Dans Okulu, Hayal Sahne ve Line Dans okullarının performansları, geleceğin dansçılarının yetişmesi ve miniklerin dansı sevmeleri için örnek teşkil edecek.