19 Eylül 2021
BİLKENT CENTER'DA 300 TL'LİK ALIŞVERİŞİNİZE 75 TL YÜKLÜ PARAM KART HEDİYE!
ALIŞVERİŞ BİLKENT CENTER’DA YAPILIR
 
Bilkent Center, Eylül ayında ziyaretçilerini Param Kart kampanyası ile karşılıyor. 16-19 Eylül tarihleri arasında toplamda 300 TL ve üzeri alışveriş yaparak fişlerini Bilkent Center mobil uygulamasına kaydeden ziyaretçilerine 75 TL değerinde anında harcamaya hazır Param Kart hediye ediyor.
 
Etkinlik ve kampanyaları ile her zaman keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Bilkent Center, Eylül ayında da kazandıran fırsatlarla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. 
 
16-19 Eylül tarihleri arasında Bilkent Center’da toplamda 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler mobil uygulama üzerinden işlemlerini yaparak anında harcamaya hazır 75 TL değerinde Param Kart sahibi olacak.
 
Bilkent Center’ın renkli ve heyecan dolu dünyası ile harcadıkça kazanmak isteyen herkes, stoklarla sınırlı kampanyaya katılım sağlamak için Bilkent Center mobil uygulamasını indirip üye olduktan sonra alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını çekip sisteme yükleyerek sıra beklemeden Param Kart fırsatından yararlanabiliyor.
 
Kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.bilkentcenter.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da Bilkent Center kampanya masasından bilgi alabilirsiniz.