30 Eylül 2021
BİLKENT CENTER'DA 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞE ARİŞ'TEN 125 TL HEDİYE ÇEKİ!
ALIŞVERİŞ KEYFİ BİLKENT CENTER’DA DEVAM EDİYOR
 
Bilkent Center, Eylül ayı boyu ziyaretçilerini kampanyalar ile buluşturmaya devam ediyor. 23-30 Eylül tarihleri arasında Bilkent Center’a gelen ziyaretçiler 300 TL ve üzeri alışverişlerinde Ariş Pırlanta’dan 125 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.
 
Yıl boyunca alışveriş keyfini en kazançlı hali ile sunan Bilkent Center, Eylül ayında da yine kazandıran fırsatlarla ziyaretçilerini karşılamaya devam ediyor. 
 
23-30 Eylül tarihleri arasında Bilkent Center’da alışveriş yapan ziyaretçiler, 300 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 125 TL değerindeki Ariş Pırlanta hediye çekinin sahibi olacak.
 
Bilkent Center’ın renkli ve heyecan dolu dünyası ile harcadıkça kazanmak isteyen herkes, stoklarla sınırlı bu kampanyadan yararlanabiliyor. Alışverişlerinde harcadıkça kazanmanın keyfini süren ziyaretçiler, 31 Aralık tarihine kadar geçerli hediye çeki hakkında 11.00 – 19.00 saatleri arasında açık olan kampanya standından bilgi alabilecek.
 
Kampanya şartları hakkında daha detaylı bilgi için www.bilkentcenter.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da Bilkent Center kampanya masasına başvurabilirsiniz.